O Crocolandii

croco-roco_hejhejhej

Witajcie w Crocolandii- krainie Crocusia i jego małych i dużych przyjaciół !

Crocolandia to pełna atrakcji i niespodzianek sala zabaw dla dzieci zarówno młodszych, jak i starszych. O dorosłych również nie zapomnieliśmy i przygotowaliśmy dla nich specjalną część kawiarnianą, a w niej masę smakołyków i pysznych napojów.
W naszej krainie znajduje się czteropoziomowa konstrukcja- istny małpi gaj dla wszystkich miłośników zabawy i szaleństwa.
Zapraszamy do nas, czekają tu na Was:
• 3 kolorowe zjeżdżalnie
• 2 duże baseny z kulkami
• trampolina
• mini ścianka wspinaczkowa
• motorki, samochodziki, piłki
i wiele, wiele innych atrakcji, dzięki którym nawet najbardziej wymagając gość znajdzie dla siebie coś, co go zainteresuje.


Nasza konstrukcja nie jest jednak jedyną atrakcją- kto zechce odpocząć czy nieco się wyciszyć może skorzystać z kolorowych, miękkich poduch i pufów, jak również z panelów zabawowo- edukacyjnych z przygotowanymi grami interaktywnymi.
Na całym placu znajduje się mięciutka, kolorowa podłoga, także cała konstrukcja zabezpieczona jest specjalnymi miękkimi elementami, przez co spełnia wszelkie normy
i standardy. Wszystko to służy temu, by zabawa na naszym placu była nie tylko szalona, ale przede wszystkim bezpieczna.
Poza zabawą indywidualną przygotowaliśmy też specjalną ofertę na urodzinowe szaleństwo- po wcześniejszej rezerwacji możemy zorganizować dla najmłodszych niezapomnianą imprezę urodzinową, którą wspominać oni będą jeszcze na długo po jej zakończeniu. Bańkowy deszcz, piniata z cukierkami, wizyta bajkowych postaci czy wata cukrowa- to tylko jedne
z wielu niesamowitych atrakcji, jakie czekają na urodzinowych gości.
A jeśli z jakichś powodów nie chcecie, bądź nie możecie zorganizować urodzin na naszym placu – nic nie szkodzi! Przyjedziemy do Was do domu, by zapewnić dzieciom niezapomnianą niespodziankę !


A co więcej- organizujemy też tematyczne imprezy, jak Dzień Dziecka, Mikołajki, Andrzejki czy Halloween- dzięki nam już żadna impreza nie będzie nudna.
Zaś dla rodziców, którzy muszą pozałatwiać swoje ważne, dorosłe sprawy też mamy rozwiązanie – mogą oni zostawić swoje pociechy pod opieką naszego wykwalifikowanego personelu – dzięki systemowi monitoringu oraz doświadczeniu naszych pracowników można mieć pewność, że dzieci są bezpieczne i zadowolone.


Mamy nadzieję, że już wkrótce się zjawicie i zawitacie u nas na dłużej.
Krokodyla piąteczka i do zobaczenia!